logo
homeIcon
  1. separatorBlog
  2. separator4 niezwykłe marki modowe z Polski
REKLAMA

4 niezwykłe marki modowe z Polski

4 niezwykłe marki modowe z Polski

Polska moda jest dziś wszędzie. Od gwiazd Hollywood po influencerów z Instagrama - wielu projektantów przeciera szlaki i tworzy prężnie działający krajowy przemysł odzieżowy.

Niektóre z nich koncentrują się na bardziej tradycyjnych stylach i wzorach, podczas gdy inne są radykalne, modne i całkowicie odbiegają od utartych standardów. I choć wszystkie mają swoją rolę do odegrania, kilka z nich tworzy nowoczesną rewolucję. Oto 5 niezwykłych marek modowych z Polski.

Dream Nation

dream-nation.jpg

Stworzona przez Luzię Jacob, Dream Nation jest wynikiem jej osobistej walki z wielkimi korporacjami modowymi i stylami. Dzięki żywym kolorom, znaczkom w stylu vintage, odważnym połączeniom i piżamowym kombinezonom Dream Nation jest idealną marką dla tych, którzy chcą się wyróżnić tym, co noszą. Sprzedaż odbywa się na rynku internetowym, ale można też znaleźć ich projekty w niektórych sklepach wielomarkowych.

Jest to jedna z tych marek, które albo się kocha, albo nienawidzi, a to jedna z najciekawszych rzeczy, jakie można powiedzieć o firmie odzieżowej. My osobiście naprawdę uwielbiamy wszystko, co robią!

Local Heroes

local-heroes.jpg

Local Heroes zaczęło się jako mały projekt stworzony przez przyjaciół, którzy chcieli promować modę w stylu low-key, ale wszystko zmieniło się, gdy Justin Bieber zaczął nosić ich ubrania. Nagle marka odniosła międzynarodowy sukces, a ludzie ustawiali się w kolejce po ich kolekcje, zanim ktokolwiek inny zdążył je kupić. Dziś są jednym z najważniejszych projektantów odzieży w Polsce. Udało im się utrzymać ducha firmy przy życiu, pozostając wiernym swojemu oryginalnemu stylowi i filozofii.

Joanna Wawrzyńczak

joanna_wawrzynczak.jpg

Można powiedzieć, że Joanna Wawrzyńczak tworzy raczej sztukę niż modę. Jako studentce Akademii Sztuk Pięknych im. Wawrzyńczaka udało jej się połączyć zamiłowanie do sztuki nowoczesnej z zainteresowaniem modą. W efekcie powstała marka, która jest po prostu i niezaprzeczalnie wyjątkowa. Wykorzystuje materiały takie jak plastik, klocki lego, guma i szkło akrylowe, tworząc kolekcje, które przyciągają wzrok i nie sposób ich przeoczyć.

ZUO Corp

Zuo-Corp.jpg

Nie dajcie się zwieść nazwie, ZUO Corp to prawdopodobnie jedna z najciekawszych i najbardziej wyzywających marek modowych w Polsce. Od skromnych początków istnienia udało im się połączyć tradycyjną odzież przodków z nowoczesnym spojrzeniem na świat, tworząc odważne kolekcje wykorzystujące tradycyjne wzory kolorystyczne, stemple i dodatki. Ich styl jest wyjątkowy, przykuwający uwagę i niemalże charakterystyczny. Jeśli raz zobaczysz kolekcję ZUO Corp, nigdy nie będziesz w stanie jej zapomnieć.

Promocje 365 przynosi najlepsze katalogi, oferty i promocje, dzięki którym możesz zaoszczędzić pieniądze na swoich ulubionych markach modowych! Pobierz najnowsze broszury ze wszystkich najlepszych sklepów w Polsce w jednym miejscu.

REKLAMA

Promocje 365 Copyright © 2024 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.