logo
homeIcon
  1. separatorGazetka Wafelek
  2. separatorOferty
  3. separatorWażna do 5.06.2023
REKLAMA

Oferty i przecenami w Wafelek

Obowiązuje od 22 maja 2023 do 5 czerwca 2023

REKLAMA
Wafelek gazetka - 1
next
REKLAMA
REKLAMA

Najnowsza broszura Wafelek jest tutaj!

Nowa broszura Wafelek jest ważna od 22 maja 2023 do 5 czerwca 2023.

Dzięki ponad 2 stronom z ofertami, promocjami i rabatami znajdziesz niesamowite sposoby na zaoszczędzenie pieniędzy na produktach z kategorii Supermarkety.

Znajdź najbliższy sklep Wafelek i wykorzystaj szansę na wydanie swoich pieniędzy w jak najlepszy sposób. Zapomnij o rosnących cenach i wysokiej inflacji. Promocje 365 oferuje niskie ceny i jedyne w swoim rodzaju zniżki w Wafelek i wielu innych sklepach oferujących produkty z kategorii Supermarkety w całym kraju.

Codziennie otrzymujemy świeże broszury - odwiedzaj nas regularnie i ciesz się nowymi rabatami w Wafelek! Odwiedź Promocje 365, aby zacząć oszczędzanie już dziś.

REKLAMA
Wafelek
Wygasł
Supermarkety

Wafelek Gazetka tygodniowe od 22 maja 2023 do 5 czerwca 2023

brochure.sideBrochureStore.text

Wafelek Gazetka
REKLAMA
arrowDown

Promocje 365 Copyright © 2024 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.