homeIcon
  1. separatorModa
  2. separatorTXM
REKLAMA

Najnowsze oferty TXM

Obecnie nie ma żadnych ofert z TXM

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w TXM

TXM to polska sieć sklepów tekstylnych oferująca szeroki wybór odzieży i tekstylnych artykułów gospodarstwa domowego. W ciągu ostatnich dwóch dekad szybko się rozwinęła i stała się prawdziwym liderem rynku.

Jakie produkty mogę znaleźć w TXM?

TXM posiada wybór ponad 150 tys. artykułów. Oferuje głównie odzież dla kobiet, mężczyzn i dzieci, a także artykuły tekstylne dla domu, takie jak poduszki, koce, dekoracje i inne. W ofercie znajdują się również zabawki, bielizna i wszystko, co niezbędne do ubrania siebie i swojej rodziny.

REKLAMA

Często zadawane pytania dotyczące TXM

Historia TXM: informacje o TXM
Open

Sieć TXM powstała w 1989 r. w Krakowie. W ciągu roku rozwinęła się i zdobyła pozycję lidera na rynku. Początkowo TXM nosiło nazwę ADESSO. Celem firmy jest dostarczanie ubrań dla całej rodziny, a także wspieranie gospodarstwa domowego. Obecnie w Polsce i w innych krajach działa ponad 350 sklepów należących do marki. Najczęściej sklepy TXM można znaleźć w mniejszych miastach. W 2014 r. pierwsze sklepy TXM za granicą zostały otwarte w Czechach i na Słowacji. W 2015 r. grupa rozszerzyła swoją działalność również na Rumunię. TXM należy do Grupy Kapitałowej Redan, grupy skoncentrowanej na handlu detalicznym tekstyliami. Do Grupy Kapitałowej Redan należy ponad 2000 pracowników i 500 sklepów.

Jakie marki mogę znaleźć w TXM?
Open

TXM oferuje wiele różnych marek, zapewniając jeden z najszerszych katalogów na rynku. Skupia się na oferowaniu oszczędności, a nie drogich i ekskluzywnych marek luksusowych.

Jak zaoszczędzić pieniądze w TXM?
Open

TXM oferuje przystępne ceny i ma wiele rabatów. Ich celem jest zapewnienie przystępnych opcji dla całej rodziny i umożliwienie klientom nabycia dobrej jakości produktów dla siebie i swoich bliskich w jednym sklepie.

Poznaj konkurencję TXM
Open

TXM konkuruje z innymi sieciami tekstylnymi, w szczególności z tymi, które koncentrują się na szybkiej modzie i luksusowych markach odzieżowych. TXM jest wiodącym sprzedawcą detalicznym na rynku i w całej Europie Wschodniej.

Ekskluzywne korzyści TXM
Open

  • Firma oferuje wszystkie rodzaje artykułów tekstylnych pod jednym dachem.
  • TXM oferuje niskie ceny i dobrą jakość dla całej rodziny.
  • TXM koncentruje się głównie na mniejszych miastach i zapewnia szeroki asortyment towarów, aby lepiej służyć swoim klientom.

Czy TXM będzie miał oferty na Black Friday?
Open

TXM oferuje niesamowite promocje i zniżki z okazji Black Friday, które pomogą Ci zaoszczędzić pieniądze na wszystkim, czego potrzebujesz. Wykorzystaj najlepszą okazję w roku i kupuj jak profesjonalista!

Promocje 365 zbiera najnowsze na rynku katalogi, ulotki i broszury dotyczące Black Friday. Odkryj ekskluzywne przeceny, aby uzyskać najlepsze możliwe oferty w swoich ulubionych sklepach.

Black Friday rozpocznie się 25 listopada. Chociaż technicznie potrwa on 24 godziny, większość sklepów będzie oferować promocje i duże zniżki co najmniej przez tydzień. W niektórych przypadkach, na dzień przed rozpoczęciem Black Friday, pojawią się wczesne zniżki - szukaj ofert i możliwości skierowanych do osób trwających rano.

Korzystaj z ofert najbardziej zaufanych marek w kraju i korzyści, które są warte Twojego czasu. Zbieramy i sortujemy tysiące broszur z różnych sklepów, dzięki czemu zaoszczędzisz swoje pieniądze w trakcie Black Friday, Cyber Monday i innych ważnych sezonowych promocji.

Niezależnie od tego, czy szukasz sprzętu gospodarstwa domowego, czy nowych mebli do domu, gwarantujemy, że znajdziesz wszystko czego szukasz na naszej stronie internetowej.

Dzięki Promocje 365 możesz uzyskać do 80% zniżki na wybrane produkty. Zapomnij o inflacji, rosnących cenach i wątpliwych promocjach. Odwiedź Promocje 365 już dziś i dołącz do reszty inteligentnych kupujących!

Rabaty oferowane przez TXM
Open

Promocje 365 oferuje Ci najlepsze zniżki i okazje z oferty TXM. Odkryj aktualne oferty, które są oferowane w tym wiodącym sklepie z tekstyliami i kupuj najlepsze ubrania i artykuły dla siebie i swojej rodziny. Porównaj ceny, aby jak najlepiej wydać swoje pieniądze i uzyskać jak najwięcej korzyści z zakupów. Korzystaj ze wszystkich ofert i promocji, jakie ma dla Ciebie Promocje 365 i popraw swoje doświadczenia zakupowe.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://txm.pl/

REKLAMA
REKLAMA